Projekt "Moderní výuka na gymnáziu"

V rámci projektu Moderní výuka byly zpracovány sady digitálních učebních materiálů pro následující předměty (v souladu se Školním vzdělávacím programem základní školy jako součásti Základní školy a gymnázia města Konice).

Zájemci z řad pedagogické veřejnosti si mohou sady vybraných učebních materiálů vyžádat u  ředitelky školy Mgr. Evy Obrusníkové (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo u autora příslušné sady.

Vzdělávací oblast Předmět Název sady Ročník Počet sad Kontakt na autora
Člověk a společnost ZSV Úvod do filozofie (podstata filozofie, fiilozofie v dějinách, starověká - antická filozofie) septima 1 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Člověk a společnost ZSV Úvod do filozofie (Filozofie v dějinách, středověká filozofie) septima  1 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Člověk a společnost ZSV Úvod do filozofie (Filozofie v dějinách, renesanční a novověká filozofie, filozofie 19. a 20. století) septima  1  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jazyk a jazyková komunikace Č Literární směry I sekunda 1 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jazyk a jazyková komunikace Č Literární směry II kvarta   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jazyk a jazyková komunikace A Svět kolem nás - Reálie anglicky mluvících zemí septima, oktáva 1 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jazyk a jazyková komunikace A Svět kolem nás - Konverzační okruhy septima, oktáva  1 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jazyk a jazyková komunikace A Svět kolem nás - Svátky a tradice anglicky mluvících zemí  sekunda-oktáva    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jazyk a jazyková komunikace A Gramatika AJ kvinta,sexta  1 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jazyk a jazyková komunikace N Gramatika  kvarta -oktáva 1 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jazyk a jazyková komunikace N Německý jazyk - konverzace  kvarta -oktáva   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
 Informatika a informační a komunikační technologie IVT Textový editor  prima - septima  1 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Matematika a její aplikace M Funkce sexta 1 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Člověk a příroda Z Regionální geografie Evropy  sekunda  1 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Umění a kultura Ev Klíčové směry, osobnosti a díla v dějinách umění – zkušební materiály sexta 1 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Umění a kultura Ev Významné osobnosti v dějinách malířství od renesance do 20. století sexta 1 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Umění a kultura Ev Významné období a směry v dějinách architektury od pravěku do současnosti sexta 1 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mapa webu | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | prohlášení o přístupnosti
©  Základní škola a gymnázium města Konice
Postaveno na Joomla! CMS