Zájmové kroužky

 Účast ve všech zájmových a doučovacích kroužcích je bezplatná.

Zájmové a doučovací kroužky na 1. stupni ZŠ  ve školním roce 2021/2022

Název zájmového útvaru Vedoucí Třída Den Doba
Doučování Mgr. Věra Kolodinová II. A pondělí, úterý 12.30 – 13.15
Doučování Mgr. Jana Papoušková II. B čtvrtek 11.35 – 12.20
Počítačový kroužek Mgr. Jana Papoušková II. B středa 13.20 – 14.05
Doučování Mgr. Eva Vlková III. A pondělí, úterý, čtvrtek 12.45 – 13.30
Doučování Mgr. Eva Vlková III. B úterý 13.30 – 14.15
Badatelský klub Mgr. Vrbová Leona III. A úterý 12.30 – 14.00
Badatelský klub Mgr. Vrbová Leona III. B čtvrtek 12.30 – 14.00
Doučování Mgr. Zdeňka Zbořilová IV. A čtvrtek 12.30 – 13.15
Doučování Mgr. Lenka Komínková IV. A úterý 12.30 – 13.15
Doučování Mgr. Marcela Kýrová V. A úterý 12.30 – 13.15
Doučování Mgr. Pavla Dostálová V. C pondělí 12.45 – 13.30
Doučování (ČJ) Mgr. Pavla Dostálová V. A, B, C středa, čtvrtek  13.00 – 14.00
Doučování (M) Mgr. Petra Rozsívalová V. A, B, C středa, pátek  13.00 – 14.00
Doučování Mgr. Květoslava Coufalová V. B úterý 12.30 – 13.15
Doučování Hana Jarmová III. B středa, pátek  12.30 – 13.15


Zájmové a doučovací kroužky na 2. stupni ZŠ a na gymnáziu ve školním roce 2021/2022

Kroužek Vedoucí Třídy / ročník Doba
Orientační běh Mgr. Eva Ebnerová, Mgr. Eva Smičková všichni středa
Doučování AJ Mgr. Petra Benešová kvarta čtvrtek 13:30-14:30
Doučování AJ - 8.r. Mgr. Lenka Grulichová 8.A pondělí 13:30-14:15
Doučování AJ - 4.r. Mgr. Lenka Grulichová 4.B čtvrtek 13:00-13:45
Doučování ČJ Mgr. Naděžda Grenová tercie úterý 13:30-14:15
Doučování ČJ Mgr. Gabriela Baďurová 6. ročník středa 13:20-14:05
Doučování M (přij. zk.) Mgr. Petra Janečková 9. ročník středa 13:45-14:45
Doučování ČJ - 8.B Mgr. Hana Pavlíčková Koubová 8.B úterý 13:25-14:20
Doučování ČJ (přij. zk.) Mgr. Hana Pavlíčková Koubová 9. ročník středa 13:45-14:45
Čtenářský klub Mgr. Hana Pavlíčková Koubová 8.B pátek 13:45-14:45
Konzultace z NJ PhDr. Dagmar Kubíčková sexta úterý 13:20-14:05
Výtvarný kroužek (talent. zk.) Mgr. Jiřina Novotná 2. st. ZŠ středa 13:40-15:40
Běžecký kroužek Mgr. Eva Ebnerová 2.st. ZŠ + G pátek 13:30-14:30
Doučování M Mgr. Leona Vrbová sekunda úterý 14:00-14:45
Doučování M Mgr. Leona Vrbová tercie úterý 14:00-14:45
Doučování Bio Mgr. Pavlína Oklešťková septima pondělí 13:20-14:05
Doučování M Mgr. Eva Procházková 8. ročník středa 14:00-15:00
Logické a deskové hry Mgr. Eva Procházková 6.A pondělí 13:30-15:00
Doučování AJ - 8.r. Mgr. Veronika Zbožínková 8.B čtvrtek 13:15-14:15
Pohybový kroužek Mgr. Zdeněk Ebner 2. ročník pondělí 13:15-14:00
Keramika Mgr. Martina Polzer prima čtvrtek 12:30-13:30
Doučování Ch Mgr.Jaromír Schön kvarta středa 13.30 - 14.15
Doučování Ch Mgr.Jaromír Schön kvarta, kvinta čtvrtek 13.30 - 15.00
Doučování F Ing. Marek Bečička 9.B čtvrtek 15.00 - 16.00
Doučování F Ing. Marek Bečička 8.B pondělí 13.20 - 13.55
Doučování F Ing. Marek Bečička 8.B úterý 13.20 - 13.55

 

 

 

Mapa webu | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | prohlášení o přístupnosti
©  Základní škola a gymnázium města Konice
Postaveno na Joomla! CMS