Žákovská knížka

Vážení rodiče, škola používá webovou aplikaci systému Bakaláři – hovorově „elektronickou žákovskou knížku“. Aplikace vám umožňuje nahlížet do průběžné klasifikace a dále umožňuje obousměrnou komunikaci mezi vámi a školou. Systém je využíván též pro omlouvání absence.

K přihlášení potřebujete uživatelské jméno – to vám donese (popř. v minulosti doneslo) ze školy vaše dítě. Heslo si vytvoříte sami – k tomu potřebujete funkční e-mail, jehož adresu jste sdělili škole v dotazníku s osobnímu údaji na počátku září.

Přístupové údaje pro žákovské účty obdrželi žáci v minulém školním roce v papírové podobě včetně hesel (Žáci si heslo sami nevytvářejí, přidělené heslo si však mohou po přihlášení změnit.) Žákovské účty byly vygenerovány pro žáky gymnázia a pro žáky 2. stupně ZŠ.

V aktuálním školním roce jsou generovány přístupové údaje pro nové žáky, jejich rodiče a nově též pro žáky 3. až 5. ročníku ZŠ.

Více informací naleznete v návodu:

Pokud máte technické problémy (např. s přihlášením), kontaktujte Miroslava Novotného na e-mailu novotnym@gymnazium-konice.cz.